pro design, pro lidi, pro budoucnost

Každý den se snažíme pro vás dělat všechno nejlépe jak jen umíme! Abychom nezůstaly pouze při neosobním kontaktu, chceme se vám přiblížit, abyste měli alespoň jakou-takovou představu, kdo vlastně jsme.

Jakou vizi a priority jsme si zvolili?

for people

.. pro lidi

Fornier vznikl v české mateřské společnosti Business partners Slovakia, s.r.o., která je výlučně obchodnickou firmou. S novou ideou se chceme přiblížit blíže k našim zákazníkům. Proto jsme vyvinuli iniciativu vytvořit novou oblast společnosti, kde dokážeme být blíže nejen architektem, či designérům ale i každému nadšenci přírodních materiálů v interiéru!

for design

.. pro design

Naším prioritním cílem je nabídnout každému zákazníkovi vhodný materiál, který splňuje nejen ty standardní, ale i ty nestandardní designové požadavky. Nechceme aby to znělo jen jako obyčejná marketingová fráze. Naší touhou je, aby materiály od nás tvořily důležitou součást interiéru. Na spokojenosti našich zákazníků nám nesmírně záleží! Denně se snažíme ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně a hledat vhodné řešení pro jeho projekt, aby mohl dotáhnout svou představu k dokonalosti.

for future

.. pro budoucnost

Budoucnost naší planety je pro nás velmi důležitá. Snažíme se, aby materiály, které najdete v naší nabídce splňovaly přísné normy a kritéria v hospodaření s přírodními zdroji. Proto většina nabízených výrobků disponuje certifikáty jako je FSC a PEFC, aby přírodní materiály pocházely z udržitelných zdrojů.